Бусато: И двата отбора не създадохме нищо в офанзивен план

Героят на ЦСКА - София Густаво Бусато говори пред медиите след равенството 0:0 с Левски. Бразилецът спаси дузпа на Ивелин Попов в последната минута на редовното време.

Левски пропиля дузпа в 90-ата минута и пропусна да победи ЦСКА-София

"Ние сме на първо място, срещу Лудогорец играем у дома. Трябва да продължим обединени и концентрирани, за да можем накрая на сезона да станем шампиони. Не вкараха дузпата, няма какво да мислим. Равен мач, справедлив резултат.

Саша Илич: Когато противникът пропусна дузпа в 90-ата минута, равенството е успех

Не създадохме нищо от офанзивна гледна точка двата отбора. Сега да мислим за Пирин, това е новата ни цел. Жълтият картон? Не видях топката къде е била, напред исках да я изритам, само това", каза бразилският вратар на "червените".