Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 2:0/ Почивка

Салернитана с шесто поредно равенство

Салернитана направи шесто поредно равенство и в трети пореден мач на тима крайният резултат бе 1:1. Този път това стана при гостуване на Торино. Тони Вилена откри резултата в полза на гостите още в деветата минута. До края на първата част двата отбора удариха по една греда. В 57-ата минута Антонио Санабрия изравни.

"Биковете" заемат 11-то място в класирането, докато тимът от Салерно няма победа като гост от януари и заема 15-та позиция с 30 точки.

Салернитана поведе рано след комбинация между Кандрева, Пьонтек и Вилена, който завърши с удар от границата на наказателното поле. Малко по-късно гостите бяха близо до втори гол. Удар на Кандрева не бе достатъчно добър, но се отклони в Пьонтек и топката се удари в гредата.

Торино взе инициативата и започна да създава положения. Намеса на Кастанос попречи на Войвода да се разпише, а след пробив на Радонич Гьомбер бе близо до автогол, но топката се удари в гредата. Натискът на домакините даде резултат в 57-ата минута. Тогава Миранчук залъга, че ще стреля, а вместо това изведе Санабрия и той изравни резултата. До края края "биковете" атакуваха, но повечето удари бяха неточни.

Снимки: Imago