Двама фенове ще спечелят билети за финала на UEFA Champions League

За всеки страстен футболен фен гледането на живо на финала на Шампионска лига е сбъдната мечта, която остава траен емоционален спомен. Тази година се провежда 68-ото издание на турнира, а финалът ще се играе на 10 юни 2023 г

Един късметлия ще има шанса да изживее този безценен момент заедно със свой приятел или близък. Те ще гледат на живо финала на UEFA Champions League благодарение на партньорството на А1 и официалния спонсор на турнира - Mastercard®. До 16 април 2023 г. всички частни клиенти на А1 могат да се включат в лотарията, като трябва да са заплатили месечната си фактура онлайн чрез приложението или уеб портала Моят А1 със своята карта Mastercard®, издадена преди старта на кампанията.

Щастливият победител ще бъде избран на лотариен принцип и ще получи два билета за финала на UEFA Champions League заедно със самолетни билети, хотелско настаняване, както и трансфер от и до летището и стадиона. Възможността е достъпна за всички настоящи частни клиенти на А1, като за да платят онлайн, трябва да влязат в своя титулярен профил в мобилното приложение или уеб портала Моят А1 или да регистрират такъв, ако са абонати на тарифен план на абонамент.

За членовете на А1 клуб и техните деца, телекомът предоставя още една интригуваща възможност, която ще продължи до 15 април 2023 г. Победителят в тази кампания ще спечели двоен билет и уникалния шанс детето му да се превърне в талисман, който да придружи един от популярните футболисти на терена преди първия съдийски сигнал на финала.

Ексклузивното партньорство на А1 с Mastercard®, което дава възможност за тези две инициативи, е част от богатата палитра с допълнителни преференции, които телекомът предлага за своите клиенти в А1 клуб и Моят А1.