Никола Илиев с асистенция за юношите на Интер при поредно разочарование

Българският национал Никола Илиев се отчете с асистенция за юношеския състав на Интер до 19 години, но тимът загуби с 2:3 при гостуването си на Сасуоло в среща от 25-ия кръг на шампионата на Примавера 1. 18-годишният бивш играч на Ботев (Пловдив) изкара пълни 90 минути, като действаше като единия от фланговите нападатели при схема 4-3-3.

“Нерадзурите”, които са водени от бившия национал на Румъния и бранител на мъжкия тим Кристиан Киву, правят слаб сезон и са десети в класирането - на 9 точки от плейофната зона. Зоната на изпадащите даже е по-близо до тях - на 5 пункта.

Колев и неговите съотборници се оказаха губещи с 0:3, но после върнаха два от головете, а пропуснаха и дузпа.

Българинът асистира на Амаду Сар за второто попадение на своя тим в 72-рата минута.