Витоша (Бистрица) взе три точки срещу лидера

Витоша (Бистрица) удари с 2:1 дублиращия състав на ЦСКА 1948 на стадиона в Бистрица. По този начин момчетата на Николай Христозов взеха важни три точки в борбата за оцеляване. Стивън Славков даде аванс на "тигрите" с великолепен гол още в четвъртата минута. Той се разписа с красив диагонален удар в далечния ъгъл, с който не даде шанс на вратаря Генадий Ганев

В 72-ата минута "червените", които са лидери в класирането на Втора лига, изравниха. Точен беше централният нападател Мариян Тонев от дузпа. Три минути преди края на редовното време Кристиян Кочилов също не сбърка от бялата точка, за да донесе победата на домакините.