Финални въпросителни в последните групи от Европейското първенство - на живо от Германия с обстановката преди срещата между Украйна и Белгия

Виляреал се справи с Осасуна

Виляреал си изкара яда от отпадането от евротурнирите върху Осасуна. “Жълтата подводница” спечели с 3:0 като гост и записа трета победа в последните си четири мача в Ла Лига. Тимът на Кике Сетиен е шести, като изостава на четири точки от петия Бетис.

Осасуна стартира добре, но това се задържа само няколко минути. Виляреал пое контрола и държеше топката в големи периоди. Чукеузе откри резултата в 14-ата минута, а второ попадение на гостите бе отменено след разглеждане с ВАР. Доминацията на “Жълтата подвоница” продължи, въпреки че тимът намали темпото след почивката.

Осасуна вдигна нивото и стигна до греда и още едно добро положение. Домакините търсеха изравняване, но това отвори пространства и съперникът се възползва. Влезлият като резерва Хосе Луис Моралес се разписа в 85-ата минута и в добавеното време.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!