Собственикът на Челси с брутална оценка за изминалия мач на тима

Собственикът на Челси Тод Боели си тръгна разочарован след равенството 2:2 срещу Евертън в събота. Тимът му водеше с 2:1 до минута преди края, но допусна гол, с което пропусна да добави още 2 точки към и без това ограничения за себе си актив.

В социалните мрежи се появи клипче пред “Стамфорд Бридж”, на което се чува как американският бос дава оценка за случилото се с нецензурното “Sh*t f****** game”, което може да се преведе като “шибан мач”.

И все пак се забелязва, че Боели изрича това с усмивка.

Челси е чак десети в класирането, а до края на сезона в Премиър лийг остават 11 кръга. Отборът обаче е и на четвъртфинал в Шампионската лига, където ще играе с носителя на трофея Реал Мадрид.