Героя и дубъла на Славия вкараха по гол и завършиха с по десет футболисти

1:1 приключиха Сливнишки герой (Сливница) и гостуващия му Славия II (София). Двубоят е от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига – Група А. Стана нервен мач с голови положения пред двете врати.

Четвърт час след началото му Петър Малинов беше отстранен с втори жълт и червен картон и домакините останаха с десет футболисти. След час игра, влезлия като резерва за Славия Виктор Найденов центрира, сливнишкия страж излезе напред, топката го прехвърли и се укроти в мрежата. Десетина минути по-късно капитана на „белите“ Стефан Трайков получи втори жълт и червен картон. В 75-ата минута Йордан Попов даде прострелен пас и Сибил Карагьозов фиксира окончателното 1:1.