Дубълът на Славия надви Литекс

Вторият отбор на Славия (София) се наложи с 3:1 над гостуващия му Литекс (Ловеч) в контрола. В отсъствието на доста основни футболисти, двамата треньори Иван Иванов и Андрей Андреев дадоха шанс за изява на доста нови момчета. Стана интересен мач. Заслужен успех за „белите“ с оглед случилото се на терена. Само 180 секунди след началото, Самуил Стойнев насочи топката в мрежата на Литекс. Стефан Трайков удвои преднината в 20-ата минута. В края на полувремето, Сюлеймани реализира за ловешкия тим и върна интригата. Самуил Стойнев постави точка на спора с попадението си в средата на втората част.