Локо (Мездра) излъга Балкан в контрола с четири дузпи

Локомотив (Мездра) надви като гост Балкан (Ботевград) с 3:2 в приятелска среща. Четири от головете паднаха от дузпи. До почивката нямаше попадения, но тарана на „железничарите“ Васил Калоянов получи жълт и червен картон за реплика към съдията. Десетина минути след началото на втората част, Васил Сапунджиев извърши нарушение срещу играч на домакините и рефера отсъди дузпа, която Здравко Атанасов вкара. Той удвои пак от бялата точка в 65-ата минута, като този път дузпата беше за игра с ръка. Калоян Бонев и Александър Иванов пропуснаха да увеличат аванса на ботевградчани. Гостите направиха обрата в последния четвърт час. Първо Николай Ганчев намали на 2:1 от дузпа. После Ваньо Иванов изравни след пас на Ивайло Бояджиев. Накрая Ганчев беше спрян с нарушение и отново реализира от 11-ия метър.