Балкан вкара пет гола за 3:3

3:3 приключи приятелската среща между Балкан (Ботевград) и втория отбор на ЦСКА-София. Съперниците си поделиха надмощието в по едно полувреме. Първото беше за ботевградчани. Николай Миков беше повален в наказателното поле и Здравко Атанасов откри головата сметка на Балкан от дузпа, четвърт час след началото. Емил Колев удвои десетина минути по-късно. Калоян Бонев пък пропусна да направи аванса класически в 44-ата минута. При ответната атака, стража на Ботевград изби топката към съперник и той я насочи в мрежата му – 2:1. В 60-ата минута вратаря Слави Матин си вкара автогол и равенството беше възстановено. Малко след това, обрата стана факт след автогол на Емил Ангелов. Виктор Атанасов изравни за Балкан в 88-ата минута.