Роналдо и Ал Насър отпаднаха безславно за Суперкупата на Саудитска Арабия

Звездата на Ал Насър Кристиано Роналдо не успя да блесне и във втория си мач за новия си тим. Отборът от Рияд загуби с 1:3 полуфиналния сблъсък за Суперкупата на Саудитска Арабия срещу Ал Итихад. Португалският нападател отново започна на върха на атаката на Ал Насър и изигра цял мач, но не успя да се разпише.

Ал Итихад взе солидна преднина през първото полувреме с голове на Ромариньо в 15-ата и Абдерразах Хамдалах в 43-ата минута. Роналдо пък се отчете с един удар във вратата на съперника, но той бе отразен от стража Марсело Грое.

През втората част Ал Насър върна един гол. В 67-ата минута Талиска бе намерен около точката на дузпата с центриране отляво и от движение заби топката във вратата за 2:1.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

В добавеното време обаче Ал Итихад реши всичко в своя полза с попадение на Муханад Ал-Шанкити за крайното 3:1.

Така Ал Итихад отива на финала, където ще спори за трофея срещу Ал Файха.