Дейвид Кравиш с добри изяви при победа на Уникаха в Испания

Отборът на Уникаха Малага, с Дейвид Кравиш в състава си, постигна 12-а победа от началото на сезона в баскетболното първенство на Испания.

Тимът спечели като гост на Манреса с 98:94 (20:31, 31:15, 18:21, 17:19, 12:8) след продължение в среща от 17-ия кръг в ACB лигата. Редовното време завърши 86:86.

Американецът с български паспорт започна като титуляр, игра 25:27 минути и се отчете с 8 точки, 11 борби, 1 асистенция, 1 отнета топка и 2 чадъра.

От неговите съотборници Кендрик Пери вкара 21 точки, а Девин Робинсън беше най-полезен  за Манреса с 19 точки и 9 борби.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Уникаха има баланс 12-5, заемайки пето място в класирането на испанския шампионат.