Ванкувър надви Монреал след невероятен обрат от 0:4

Елиас Петерсън вкара в 13-ата секунди на продължението на невероятната победа на Ванкувър над Монреал със 7:6, след като отборът изоставаше с 0:4 в първата част.

Иля Микейер вкара два гола, а Андрея Кузменко се отчете с попадение и асистенция за Ванкувър. Джак Студницка, Бо Хорват и Конър Гарланд също вкараха, а Райли Стилман записа две асистенции.

Ник Сузуки отбеляза гол и направи асистенция, Джош Андерсън, Кристиан Дворак, Коул Кофийлд, Шон Монахън и Майкъл Пецета също се разписаха за Монраел.

К'Андре Милър, Алексис Лафрениер и Крис Крайдър вкараха в третата част за успеха на Ню Йорк Рейнджърс над Сейнт Луис с 6:4.

Винсън Трочек помогна с гол и асистенция, а Брейдън Шнайдер и Адам Факс също се разписаха за Рейнджърс. Артеми Пенарин завърши с две асистенции, Лафрениер добави едва, а вратарят Игор Шестьоркин направи 26 спасявания.

Джордан Кайру направи гол и асистенция, Павел Бучневич, Владимир Тарасенко и Райън О'Райли също отбелязаха за Сейнт Луис, които загубиха 6 от последните си 7 мача. Джордан Бинингтън спаси 18 шута.