Алекс Колев: Показахме, че можем да се надиграваме с всеки отбор

Нападателят на ЦСКА 1948 Алекс Колев беше доволен след успеха с 2:0 над Берое, който изпрати „червените“ на четвъртфинал в турнира за Купата на България. Колев отбеляза второто попадение за тима си.

„Първите 15 минути бяха доста добри за нас и изпуснахме няколко чисти ситуации. След това мачът се изравни. Второто полувреме започнахме по-агресивно, създадохме положения и вкарахме голове. Важното е, че продължаваме напред. Показахме нелош футбол, но трябва да поработим върху завършващата фаза. Не мисля, че сме имали 10 чисти положения. Отделяме доста време върху завършващата фаза. Днес може бих нямахме късмет, а може и да не е имало достатъчно концентрация. Мисля, че имаме добър отбор. На всяка позиция имаме по 2-3 момчета с изравнени сили. Показахме, че можем да се надиграваме с всеки отбор. Целите са да се представяме максимално добре и да побеждаваме. Аз съм максималист. Винаги може и по-добре, но е важно отборът да се представя добре. Ще си анализирам полусезона“.