Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:1

ФК Ямбол с изразителна победа в Стара Загора

Едноименният тим на Ямбол победи Верея в Стара Загора с 4:1. Двубоят е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Младият състав на домакините поддържаше равновесието до средата на първото полувреме. Тогава ямболския капитан Александър Андонов откри резултата от фаул.

Верея: Не сме се предали

Той удвои в 38-ата минута, когато насочи топката покрай вратаря. Илиас Боулгкоуридис направи резултата класически, отклонявайки топката в празната врата, възползвайки се от пас на Симеон Русев, четвърт час след почивката. Боулгкоуридис се разписа и в 71-ата минута с шут от границата на наказателното поле. В последните секунди на срещата, Танимир Петров открадна топката от ямболските защитници и реализира почетното попадение.