Дубълът на Локомотив (Пд) прегази Верея

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа разгромна победа при гостуването си на Верея (Стара Загора). Двубоят от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига завърши при резултат 8:0 в полза на “черно-белите”. Възпитаниците на Христо Телкийски доминираха на стадиона в квартал “Кольо Ганчев” и стигнаха до трите точки. През първата част пловдивчани реализираха четири безответни попадения.

Точни бяха Филип Колев, Васил Църцев (2) и Иван Сулев. През второто полувреме нещата на терена не се промениха и Локомотив II направи победата още по-категорична. Габриел Земярски, Даниел Маджаров, Мартин Иванов и Иван Сулев вкараха за крайното 0:8. Възпитаниците на Христо Телкийски записаха трета поредна победа, като събраха актив от 21 точки и се намират на 13-то място в класирането.