Седем гола в Ямбол! Радост за „акулите“

Черноморец (Бургас) спечели гостуването си в Стралджа на ФК Ямбол с 4:3. Двубоят е от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Обратите в резултата запазиха интригата.

Веско Великов: Излизаме за победа срещу всеки

Четвърт час след началото, бургазлии вече бяха напред в резултата с попадението на Сава Савов. След още толкова време Григор Долапчиев удвои. Ямболският тим обаче отвърна с голове на Александър Андонов от дузпа и Ангел Костов за 2:2 на почивката. Скоро след нея обрата стана факт с втори гол от дузпа на Андонов за 3:2. „Акулите“ нанесоха своя удар само за 4 минути.

Във ФК Ямбол не смятат, че са обречени срещу „акулите“

Милен Танев се възползва от асистенция на съотборник и изравни в 75-ата. Малко след това Христо Георгиев осигури трите точки за Черноморец.