Вихрен би Пирин (Рз) в отложен мач

Пирин (Разлог) загуби с 1:3 от Вихрен в отложена среща от 16-ия кръг на Югозападна Трета лига. Така възпитаниците на Ивайло Василев остават само с една загуба от началото на първенството и продължават битката за Втора лига. Те показаха и характер, след като бяха догонващи в резултата и направиха обрат в мача.

Марио Димитров откри за домакините след добавка отблизо в 18-ата минута. След това дойдоха минутите на най-добрия на терена - Виктор Ергин. След негов великолепен пробив дойде и асистенция на празна врата за капитана Александър Якимов, който от половин метър нямаше как да сбърка. В 50-ата минута с удар от границата на наказателното поле той изведе Вихрен напред в резултата, а след още три минути изработи и третия гол за влезлия като резерва Божидар Йотов. В игра за Вихрен влязоха и юношите Емил Найденов и Алекс Тренков. Последният е на 16 години и направи дебют в Трета лига. Син е на бившия футболист на "гладиаторите" Емил Тренков.