Левски 2007 се събуди и удари дубъла на Ботев (Враца)

Едноименният тим на град Левски победи Ботев II във Враца с 3:2. Срещата e от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интересен двубой с обрати в резултата, а Ивайло Раденцов беше в основата на успеха. Той откри резултата от фаул в 8-ата минута. Врачани се вдигнаха и достигнаха до обрат. Петър Кепов изравни в 18-ата минута след пас на Асен Русинов.

Ботев II (Враца): Показахме, че можем да се надиграваме със силните

Последният асистира перфектно и след десетина минути за попадението на Митко Панов. В 39-ата минута обаче Раденцов центрира и Митко Красимиров изравни с глава. Развръзката настъпи в 55-ата минута когато Траян Димитров преодоля съперник и стреля прецизно – 2:3.