Дреновец с категорична победа

В Дреновец местния отбор се наложи с 3:0 над едноименния тим на град Левски. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Денис Николов даде тон за успеха в средата на първото полувреме, когато насочи с глава центрирана топка в мрежата. Денил Селимински се възползва от пас на Деян Захариев и удвои в 61-ата минута. Десетина по-късно левскарите отпаднаха физически. След пробив и пас на Патрик Колчов, Емил Каменов пропусна да вкара за 3:0. Последваха три излизания на Теодор Петков очи в очи с вратаря на гостите. Той обаче намери верния път към мрежата в края на срещата, когато реализира третото попадение.