Академик (Свищов) и Ботев II (Враца) завършиха наравно

2:2 приключиха в Свищов местния Академик и Ботев II (Враца). Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интересен динамичен мач с доста голови положения.

Академик (Свищов) излиза за победа

Летящ старт за младия врачански тим. След взаимодействие с Радослав Захариев, Асен Русинов откри резултата в 37-ата секунда. В 20-ата минута Иван Нешков наказа грешка на съперника и след като преодоля вратаря вкара за 0:2. Футболистите на Ботев бяха близо и до трето попадение. Една от възможностите беше на Ивайло Тодоров, който насочи топката с глава в гредата.

Ботев II (Враца): Младите да решат мача с футболно надиграване

В 35-ата минута обаче капитана на „студентите“ Иван Ганев намали от дузпа. Димитър Костадинов постави точка на спора с гола си в 75-ата минута.