Сокол (Марково) с класически успех

Сокол (Марково) спечели у дома с 3:0 срещу Левски (Карлово). Двубоят е от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините взеха инициативата още от самото начало. До почивката имаха лек превес, но той не се отрази на нулевото равенство. През втората част превъзходството на Сокол беше тотално. Те нанесоха своя удар за 8 минути. Първо в 70-ата Алекс Георгиев беше спрян с нарушение и Теодор Митрев реализира отсъдената дузпа.

Сокол (Марково): Трите точки са нашата цел

В 75-ата Момчил Кирков удвои след пас на Цветелин Петров. Последният завърши индивидуален рейд с неспасяем удар от границата на наказателното поле само след 180 секунди. Още шансове за гол имаха домакините. Накрая пловдивчани пропиляха две отлични положения пред отсрещната врата.