Футболистите на Левски (Карлово) успокояват 15-годишен вратар на ФК Сливен

Левски (Карлово) спечели у дома с 1:0 срещу едноименния тим на Сливен. Двубоят е от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Единственото попадение падна в 92-ата минута, когато футболист на домакините шутира, сливенския страж Димитър Митев хвана, но изпусна топката във вратата си.

ФК Сливен: Не излизаме като жертви

Вместо да се радват, играчите на Левски се заеха да успокояват 15-годишния вратар заради грешката му. Поздравиха го за куража му да застане на вратата, въпреки крехката си възраст. Като цяло организацията на карловци беше перфектна. Футболистите на Сливен пък трябва да съжаляват не само за изпуснатия хикс, но и за трите точки. Те имаха достатъчно възможности да ги спечелят.

Кристиян Стоилов и Иван Стоянов пропиляха отлични шансове за гол през първото полувреме. Повториха пропуските си и след почивката, когато с попадение се разминаха още и съотборниците им Габриел Енергиев и капитана Донислав Бозев.