Манчев: И двата отбора показаха желание

Наставникът на Хебър Владимир Манчев даде мнението си след равенството на своя тим със Септември (София). Двата отбора завършиха 1:1, а треньорът призна, че и двата тима са имали желание и са създали ситуации.

Септември (София) и Хебър не успяха да се победят на Националния стадион

“Мисля, че и двата отбора имаха желание, имаше доста ситуации в двете посоки. В крайна сметка резултатът е такъв, какъвто е и ние трябва да го приемем. За нещастие не успяхме да запазим суха мрежа.

Имахме друга идея за мача, не както първото полувреме да играем в нашата половина. Може би имаше малко напрежение в началните минути. През втората част идеята беше да вкараме втори гол, имахме доста ситуации, в последното докосване ни липсва малко самочувствие и класа. Но работим всеки ден. Все още малки неща не ни позволяват да печелим такива мачове”, заяви Манчев.