Очаквайте: Йоана Илиева след спечелената историческа квота за Париж

Страхотна атмосфера на "Олимпико" за Рома - Лудогорец

Футболистите на Рома и Лудогорец се радват на страхотна атмосфера по трибуните на "Олимпико". Тифозите на римските "вълци", които са изпълнили почти до краен предел капацитета на спортното съоръжение, подкрепят шумно своите любимци.

Лудогорец даде сериозен отпор, но не успя да удържи Рома след две дузпи и отменен гол

Двата отбора играят решаващ мач за второто място в група С на Лига Европа, което дава право на участие в следващата фаза на надпреварата. Третият отбор ще трябва да се задоволи с участие в третия по сила европейски клубен турнир - Лига на конференциите.

След края на първото полувреме българският шампион изглежда по-близо до втората позиция, след като води с 1:0 след страхотен гол на Рик Джонатан в 42-рата минута. Дори при равен резултат, "орлите" ще имат предимство пред своя съперник, тъй като го победиха в Разград с 2:1.

Снимка: startphoto.bg