Устрем (Дончево) с ценна победа

Устрем (Дончево) спечели вкъщи с 2:1 срещу Черноломец (Попово). Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена. Съперникът им пък завърши мача с намален състав. Васко Боев пусна топката зад защитниците, а Роберто Марков ги надбяга и даде аванс на Устрем. По идентичен начин падна второто попадение, като този път реализира Виктор Христов след асистенция на Никола Тодоров в 38-ата минута. Голмайсторът и Пламен Шестаков пропиляха възможности да вкарат още. Капитанът на гостите Беадир Беадиров пък стреля опасно от фаул, но топката излезе в аут. Интригата се върна веднага след почивката. Ясен Василев беше точен с глава в 50-ата минута за окончателното 2:1. Противникът създаде ситуации, но в завършващата фаза допусна грешки. В 85-ата минута Дани Бонев извърши нарушение срещу играч на Устрем и съдията го отстрани с червен картон.