Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 2:1

Ужасяваща контузия помрачи голеада в Попово

Атрактивното 4:4, сътворено в Попово от местния Черноломец и Локомотив (Русе) остана на заден план, заради счупен крак на футболист от гостите. Двубоят е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Тежката контузия получи Мартин Иванов Иванов от русенския тим. Той играеше за поповския тим само до преди няколко месеца. Покъртителната сцена се разигра в 38-ата минута.

Целите на Черноломец (Попово) са пределно ясни

Пострадалият беше откаран в болницата в Търговище, а оттам с линейка в Русе. Иначе в спортно-технически аспект, интригата се запази до края. Бисер Георгиев откри резултата за гостите в 12-ата минута. В 20-ата Беадир Беадиров изравни от дузпа. Десетина минути по-късно Теодор Иванов отново даде аванс на „железничарите“. За кратко след почивката се стигна до обрат.

Локо (Русе): Само можем да спечелим

Първо Диян Димитров изравни в 50-ата, а в 57-ата Беадиров се разписа за 3:2. За същия интервал се получи нов обрат. Влезлият като резерва Иван Димитров възстанови равенството в 69-ата, а 77-ата минута Добромир Филипов вкара четвъртия гол за русенци. Дани Бонев постави точка на спора в 85-ата минута с попадението си за окончателното 4:4.