Дубълът на Ботев (Враца) изпусна победа

Вторият отбор на Ботев и едноименния тим на Дреновец завършиха 2:2 във Враца. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините изпуснаха победата в последните секунди. Те владееха инициативата през цялото време. Петър Кепов центрира и Асен Русинов откри резултата със странична ножица в 11-ата минута. В 17-ата Радослав Захариев се възползва от подаване на Иван Нешков и удвои. Ивайло Тодоров пък тресна гредата. Същото стори и Пламен Петров след почивката. Захариев и Кепов пък пропуснаха по веднъж очи в очи с вратаря.

Ботев II (Враца): Във всеки мач да разгръщаме потенциала си

Андерсон Силва върна един гол с шут по диагонала в 53-ата минута. В даденото от съдията продължение влезлия като резерва Теодор Петков наказа неразчетено излизане на врачанския вратар и го прехвърли с глава за окончателното 2:2.