Локо (Мездра) без проблеми срещу „студентите“

Локомотив (Мездра) спечели у дома с 4:0 срещу Академик (Свищов). Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините започнаха с удар в гредата на Гроздан Илиев, четвърт час след началото. Десетина минути по-късно Васил Калоянов изведе Михаил Иванов, който преодоля вратаря и откри резултата.

Диян Попов: Да затвърдим позицията си

Само след секунди Калоянов стреля на сантиметри от външната страна на гредата. Свищовският страж опази вратата си от опасен удар на Михаил Иванов в последните секунди преди почивката. След нея натиска на „железничарите“ продължи. Пак Михаил Иванов и Ивайло Орлинов се разминаха с попадение. Калоянов обаче беше точен в 58-ата минута, когато получи топката от Иванов.

Росен Илков: Локомотив (Мездра) е фаворит

Голмайсторът пусна кълбото към Васил Сапунджиев, който шутира, вратаря хвана, но изпусна топката и стана 3:0 в 62-ата минута. Влезлият като резерва Тодор Горанов докосна за първи път топката и прехвърли вратаря за окончателното 4:0 в 73-ата минута.