Севлиево и Вихър не излъчиха победител

1:1 приключиха в Севлиево едноименния тим и Вихър (Славяново). Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите трябва да съжаляват за изпуснатите две точки.

Димитър Тодоров: Вихър е сред най-силните отбори в групата

Те поведоха в резултата само след началните 120 секунди, когато Светослав Кръстев вкара с глава след центриране от корнер. Христиан Петков пропусна на два пъти да опъне севлиевската мрежа през първото полувреме. Веднага след почивката, домакините изпълниха корнер, Теодор Тодоров боксира, настана суматоха, след удара на Борислав Гецов, топката рикошира у противник и спря в мрежата – 1:1. В атака севлиевци заложиха на центрирания и суматохи.

Николай Боянов: Може всичко да стане

Петков можеше да ги накаже в 88-ата минута, но от отлична позиция не улучи вратата. Съперниците доиграха последните 10 минути с намалени състави, защото Павлин Иванов от Севлиево и Благовест Ленков от Вихър се спречкаха и рефера им вдигна втори жълт и червени картони.