Локо (ГО) вкара пет пъти на Ювентус (Малчика)

Локомотив (Горна Оряховица) разгроми като гост Ювентус (Малчика) с 5:1. Двубоят е от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. „Железничарите“ премахнаха интригата само за четвърт час до средата на първото полувреме. Ивайло Велчев откри головата им сметка в 10-ата минута.

Ювентус (Малчика) стяга редиците за тежка битка

Георги Колев отказа домакините с попаденията си в 22-а и 26-ата минута. Ивайло Дюлгеров реализира почетния гол за Ювентус в средата на втората част. Димитър Байдаков обаче опъна още два пъти мрежата на тима от Малчика за окончателното 1:5.