Партизан и Етър II не излъчиха победител

1:1 приключиха в Червен бряг, местния Партизан и Етър II (Велико Търново). Двубоят е от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Тихомир Динев имаше шансове още в началото да даде аванс на домакините, но ги пропиля. Съотборникът му Милен Тонев също не успя. Ивелин Иванов обаче опъна мрежата на Партизан с шут от 25 метра за 0:1 в 38-ата минута.

Партизан няма да подцени дубъла на Етър

След почивката червенобрежкия тим отново натисна. Калоян Тодоров уцели два пъти гредите. Петьо Славчев също се размина с попадение. В 55-ата минута обаче Михаил Милчев центрира и Тодоров изравни с глава. Последваха нови пропуски на Славчев и Тонев. Здравко Кръстев пък разтресе гредата на търновската врата. Гостите също поставиха на изпитание вратаря на съперника. Равенството обаче се запази до края.