100 години ски спорт в България

Локо (ГО) срази Партизан

Локомотив се наложи с 4:0 над Партизан (Червен бряг) в Горна Оряховица. Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат първата голова възможност беше пред вратата на домакините, но Красимир Георгиев я пропиля с глава отблизо.

Любомир Иванов: Изключително сериозен тест за нас

Това беше единствения шанс за червенобрежкия тим в срещата. Всичко друго беше доминация на „железничарите“. Те премахнаха интригата за 20 минути през второто полувреме. От 59-а до 79-ата реализираха Янислав Цачев, Ивайло Тодоров и Димитър Байдаков. Секунди преди края се разписа и Кристиян Райчев. Още положения за гол имаха локомотивци.