Шест картона за три минути на Аугсбург - Волфсбург

Аугсбург и Волфсбург си вкараха по един гол за крайното 1:1 в среща от 9-ия кръг на Бундеслигата. След този резултат и двата тима остават в средата на класирането.

И двата отбора имаха шансове да спечелят, но в крайна сметка никой не надделя. Яник Герхарт изведе “вълците” напред в 27-ата, но баварците изравниха чрез Роберт Гумни в 55-ата.

Двубоят беше белязан от доста нерви, като през първото полувреме се стигна до масово блъскане и караници, довели до 6 жълти картона в рамките на три минути.

До края официалните предупреждения нараснаха до 9, но до червен картон не се стигна.