Кристиано, как пропусна това?

Суперзвездата Кристиано Роналдо определено нямаше късмет със своите удари по време на снощната победа на неговия Манчестър Юнайтед с 3:2 над Омония в Лига Европа.

Резерви трябваше да осъществяват пълен обрат за Манчестър Юнайтед в Кипър

Португалецът опита цели 8 изстрела за над 90 минути на терена, като само 1 от тях беше точен. Той преследваше своя гол номер 700 в клубния футбол, но ще трябва да почака още, за да го отбележи. От началото на сезона CR7 има само един гол от 33 отправени удара за Юнайтед и своята страна, като попадението беше срещу Шериф от дузпа.

Най-големият пропуск на Роналдо снощи дойде в 78-ата минута. Тогава Диого Далот му подаде топката на границата на вратарското поле. Противниковият страж беше преодолян с паса и така на голлинията имаше само един защитник. Вместо обаче да се разпише, Кристиано нацели близката греда със своя шут и вратарят успя да улови топката след това. Това пропуснато положение предизвика недоумение сред медиите и феновете в социалните мрежи, като можете да го видите след 1:15 минута на прикаченото видео.

Нападателят поне се отчете с асистенция за гола на Маркъс Рашфорд за 3:1 в полза на гостите в 84-ата минута.

Снимки: Imago