Киселичков: Искахме и бяхме подготвени, излишно е да правя реклама на Родни

Наставникът на Спартак (Варна) Тодор Киселичков обяви след равенството (1:1) като гост на Септември, че резултатът е реален с оглед на показаното.

Септември пропусна да накаже Спартак (Варна) с дузпа в последната минута

“С оглед на действията и събитията равният резултат е реален. Допуснахме нелеп гол. Имаха положения, които пропуснаха. Успяхме да се върнем в мача. През второто полувреме имахме ситуации, не успяхме да поведем. Те пропуснаха дузпа.

Доста сложна ситуация при техния гол. Септември има високи футболисти. В доста корнери им отговорихме. Има го това нещо. Падат доста голове от статични положения.

Искахме, бяхме подготвени, извоювахме си ситуациите. Доста добър удар на Ивей. Шанс, късмет - не мога да кажа. Тези неща са и до умения. Знаехме, че няма да държим кой знае колко топката. Създадохме, но за съжаление не успяхме да поведем в резултата.

Родни Антуи е добър футболист, излишно е да му правя реклама. Знаех, че ще изкара едно полувреме. Решихме да започнем с Родни и по някое време да влезе Ивей”, разкри Киселичков тактиката на Спартак (Варна).