Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Българският талант Виктор Добрев с гол и асистенция за юношите на Верона

Българският полузащитник Виктор Добрев продължава със силните си изяви в юношеския отбор на Верона (до 18 години), като в срещата с Венеция блесна с гол и асистенция. "Жълто-сините" от Верона се наложиха с 3:0 и с 4 точки оглавиха класирането, където се намират заедно с Милан след първите два кръга.

В първия шампионатен мач в NAZIONALE UNDER 18 – поток В Верона стартира с равенство (2:2) като гост на Интер, където българският халф подаде за един от головете. Сега дойде ред и на първата победа.

Срещу Венеция софиянецът започна срещата от пейката и се появи в 60-ата минута на мястото на Томазо Формикети при резултат 1:0. 11 минути след появяването си на терена Добрев направи двойно подаване със Стефано дала Рива, влезе в наказателното поле и прониза вратаря на гостите с диагонален удар с левия крак.

Три минути преди края Жезуалдо Наполитано оформи крайното 3:0 с левия крак, получавайки подаване от Добрев.

Виктор Добрев започва да играе футбол в школата на несъществуващия вече Царско село, след което преминава в Левски. Навсякъде обаче е използван като ляв защитник или ляво крило. Откакто е в Италия, роденият през 2005-а година талант играе като централен полузащитник и се представя все по-добре.