Гол в последните секунди донесе голяма радост за Гигант

Отборът на Гигант (Съединение) поднесе една от изненадите от 1/32-финалите за Купата на България, след като победи с 2:1 Добруджа.

Домакините откриха резултата в 46-ата минута, когато Свилен Щерев се разписа в мрежата на Денислав Жеков. Капитанът на гостите Ивайло Лазаров изравни пет минути по-късно.

Шест отбора от Втора лига отпаднаха от Купата - всички резултати с голмайсторите

В последните секунди обаче футболистите на Гигант стигнаха до победния гол, който бе дело на опитния бранител бранител Иван Скерлев.

ГИГАНТ (СЪЕДИНЕНИЕ) 2:1 Добруджа (Добрич)
1:0 Щерев (46)
1:1 Лазаров (51)
2:1 Скерлев (90)