Гигант преодоля и дубъла на Локо (Пловдив)

Гигант (Съединение) продължи поредицата от силни мачове с 2:0 над втория отбор на Локомотив (Пловдив) в Садово. Двубоят е от седмия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Георги Мечечиев с оглед събитията на терена. Кирил Личев центрира от фаул, Васил Василев изпревари пловдивския вратар и откри резултата в 4-ата минута.

Георги Мечечиев: Локомотив II (Пловдив) може да изненада неприятно всеки съперник

Точка на спора постави Мусат Аурел с удар по диагонала за 2:0 в 55-ата минута. Той и Здравко Жилов пропуснаха да направят победата на Гигант по-изразителна. Пловдивчани пропиляха шанс за почетно попадение.