Гигант без проблеми срещу Борислав (Първомай)

Гигант победи Борислав (Първомай) с 3:0 в Съединение. Двубоят е от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Здравко Жилов даде тон за успеха в 25-ата минута, когато завърши самостоятелен пробив с гол. Георги Стайков вкара в 40-ата минута, но рефера не зачете попадението.

Възстановяването е основната задача в Гигант

Той обаче отсъди дузпа за игра с ръка и в 50-ата минута Никола Марин изпрати за втори път топката в мрежата на гостите. Четвърт час по-късно Жилов отново финализира своя акция с гол. Съотборниците му Георги Мавродиев, Мусат Аурел и Свилен Щерев пропуснаха да се разпишат. Една критична ситуация имаше пред вратата на Гигант.