Севлиево разсипа Локо (Дряново)

В Севлиево едноименния тим разгроми Локомотив (Дряново) с 6:1. Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Галин Стоянов се отличи с хеттрик за домакините. Те можеха да вкарат още голове. Равновесие в резултата имаше в началния половин час. Златко Радославов откри за домакините след четвърт час игра. Скоро обаче Бранислав Ботев възстанови равенството. То се запази до 28-ата минута, когато Християн Василев отново даде аванс на севлиевци. После дойдоха минутите на Галин Стоянов. Той покачи на 3:1 в 40-ата минута. Разписа се още в 55-а и 68-ата минута. Антониан Харалампев заби шестото попадение малко преди последния съдийски сигнал.