Академик (Свищов) с нова победа

Академик (Свищов) надигра с 2:1 гостуващия му Севлиево в двубой от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. С двете си попадения Александър Стоянов е героя за домакините.

От Свищов: Нямаме притеснения

До почивката имаше равновесие на терена. След нея „студентите“ бяха по-добри. 6 минути им бяха достатъчни да изковат успеха. Стоянов откри резултата след прострелно центриране в 75-ата минута. Той наказа и грешка на севлиевската защита в 81-ата.

В последните секунди Георги Йорданов извърши нарушение и Атанас Георгиев реализира от дузпа почетното попадение за гостите.