Екшън във ВТ! Голове, дузпи, червени картони и недоволство от съдиите

Вторият отбор на Етър надви Локомотив (Дряново) с 3:2 във Велико Търново. Двубоят е от петия кръг на Северозападната Трета лига. Освен петте гола, имаше и три дузпи, четирама изгонени и сериозно недоволство от гостите от работата на главния съдия. Още в началните секунди Александър Гугучков тресна гредата на гостите. Четвърт час след началото,

Етър II: Да подплатим добрата си игра с победа

Кристиян Димитров излезе сам срещу дряновския страж и откри головата сметка на малките „боляри“. Скоро обаче Тихомир Трифонов изравни след закъснението на търновския вратар. Димитров обаче се разписа още веднъж. Това се случи в 34-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Максим Киров. След час игра, вратаря на „виолетовите“ Иван Георгиев извърши нарушение и Денис Дачев изравни от дузпа. Напрежението нарасна чувствително четвърт час по-късно, когато за спречкване, рефера вдигна червени картони на Ивелин Иванов от Етър, Денис Дачев и Иво Михайлов от „железичарите“. Ескалацията достигна кулминацията си в 86-ата минута.

Тогава арбитъра отсъди дузпа за игра с ръка. После отстрани и човек от скамейката на Локомотив.Росен Върбишки пък изпълни прецизно от бялата точка и осигури трите точки за младия търновски тим.