Радост за Севлиево

Севлиево спечели гостуването си на Левски (Левски) с 4:1. Двубоят е от шестия кръг на Северозападна Трета лига. Християн Пенчев излезе сам срещу вратаря на левскарите и откри резултата в средата на първото полувреме. При това съотношение, съперниците се оттеглиха на почивка. Секунди след нея, Добрин Петров получи пас отляво и моментално стреля неспасяемо.

В Левски 2007 изненадани от резултатите на Севлиево

Четвърт час по-късно Тихомир Тодоров беше най-съобразителен в суматоха и направи 1:2. Надеждите на домакините поне за точка се изпариха 120 секунди по-късно, когато Ивайло Иванов покачи на 1:3. Борислав Гецов пък се измъкна сам срещу вратаря и оформи окончателното 1:4 в 76-ата минута.