Партизан подчини дубъла на Ботев (Враца)

Партизан спечели с 3:1 в Червен бряг срещу втория отбор на Ботев (Враца). Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите започнаха по-добре. Те доминираха през първото полувреме. Иван Нешков откри резултата от фаул в 10-ата минута.

Любомир Иванов: Победата ще е единствения приемлив резултат

Врачани създадоха и още няколко ситуации пред отсрещната врата. Милен Тонев пропиля единствената възможност за домакините. Те започнаха второто полувреме с няколко промени в състава, които се оказаха ключови за крайния успех. Именно влезлите Калоян Тодоров и Станислав Антонов реализира обрата. Червенобрежкия тим беше по-добрия след почивката.

Ботев II (Враца): Играем все по-добре, хубаво е и да печелим

Веднага след нея обаче Радослав Захариев пропусна да вкара втори гол за Ботев. После Михаил Милчев и Тонев се разминаха с попадение. В 63-ата минута Антонов беше спрян с нарушение и Тодоров реализира от дузпа – 1:1. Играещият треньор Любомир Иванов не успя да направи обрат, шутирайки извън вратата. Калоян Тодоров стреля, получи се рикошет и топката спря за втори път във врачанската мрежа в 75-ата минута.

Последваха пропуски на Тонев, Христо Димов и Антонов. Последният коригира мерника си и в края на мача излезе сам срещу вратаря и насочи топката в мрежата му от границата на наказателното поле.