Вихър с победа във Враца

Вихър (Славяново) спечели с 4:2 във Враца срещу втория отбор на Ботев. Двубоят е от шестия кръг на Северозападна Трета лига. Първото полувреме беше равностойно. Гостите имаха две възможности за гол, но не се възползваха. След почивката славяновския тим беше по-добрия.

Николай Боянов: Ще вземем необходимите мерки

Младият отбор на домакините го улесни с автогол. Реализира го Пламен Спасов в 53-ата минута след центриране от дясно. Врачани заличиха пасива само след 180 секунди, когато Митко Панов изведе Радослав Захариев и той вкара.

Ботев II (Враца): Да затвърдим добрите си игри

Козът на Вихър се оказа влезлия като резерва Благовест Ленков. Само за 3 минути той на два пъти матира съперника. Панов върна интригата с попадение от фаул в 80-ата минута. Малко преди края обаче Цветан Петров центрира от фаул и Кристиян Григоров с глава направи 2:4.