Партизан с категоричен успех

Партизан победи едноименния тим на Дреновец с 3:0 в Червен бряг. Двубоят е от петия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех на домакините. В 8-ата минута играещия треньор Любомир Иванов изведе Христо Димов, той стреля, вратаря изби,

В Партизан настройката е най-важна

Дилян Димитров отправи втори удар, а играч на гостите изби топката от голлинията. От други две възможности не се възползваха Димитров и Георги Николов. Така се стигна до 31-ата минута, когато Димитров се пребори за топката и я подаде на Михаил Милчев, който пък я изпрати в мрежата – 1:0. Още по една опасност имаше пред двете до края на първата част. Червенобрежкият тим започна вихрено след почивката и 120 секунди по-късно вече имаше два гола аванс.

Димитров получи топката от Калоян Тодоров след бързо изпълнен фаул и реализира. После третото попадение висеше на косъм. Любомир Иванов се забави с удара. Юлиян Весков пък спаси изстрел на Димов. Всичко окончателно приключи в 63-ата минута, когато футболист на Дреновец в стремежа си да избие топката я насочи в ръката на съотборник. Нарушението остана незабелязано за главния съдия, но страничния сигнализира. Калоян Тодоров вкара дузпата.