Асеновец и Ямбол не разрешиха спора

2:2 приключиха в Асеновград местния Асеновец и едноименния тим на Ямбол. Двубоят е от седмия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана безкомпромисна битка, а обстановката беше нервна, на терена и около него. Ангел Маринов даде аванс на гостите в 44-ата минута.

ФК Ямбол: В Асеновград винаги е трудно

При ответната атака обаче домакините изравниха. Александър Христев направи обрат с глава след центриране на съотборник в 50-ата минута. Той извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон в 71-ата минута. Малко след това капитана на Ямбол Александър Андонов стреля неспасяемо от далечно разстояние за окончателното 2:2.