Нулево равенство свали ФК Ямбол от върха

0:0 приключиха в Ямбол, едноименния тим и Загорец (Нова Загора). Двубоят е от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите повече владееха топката, но пред вратата им имаше повече критични моменти. Мирослав Христов пропусна да им вкара през първото полувреме.

ФК Ямбол: Загорец винаги е фактор

Грешка в последния пас не позволи на домакините да финализират други две атаки с голове. В 66-ата минута гредата помогна на ямболския вратар. Ангел Костов шутира в 80-ата минута, стража на Загорец изби, но Никола Йорджев не уцели празната врата. Така Ямбол не успя да се задържи на първото място в клрасирането.